Dark Side Computers

Servis SW

Binary code

Instalace a reinstalace operačních systémů

Koupili jste si počítač bez operačního sytému ? Nebo s nějakým starým systémem, o který nestojíte ? Netroufáte si na instalaci ? Pomůžeme Vám. Můžeme nainstalovat OS z Vašeho instalačního média, nebo pro Vás zakoupit a nainstalovat některou verzi MS Windows, případně můžeme použít nějakou zdarma dostupnou distribuci Linuxu.

Aktualizace

Jste začátečník a bojíte se aktualizací systému, či programů ? Rádi Vám s aktualizacemi pomůžeme. Případně jej nastavíme tak, aby se v maximální míře aktualizoval bez nutnosti Vašeho zásahu. Nebo naopak. Tak, jak si budete přát.

Ovladače

Nalezneme a nainstalujeme nejnovější ovladač pro Vaše zařízení, když si systém neporadí. Zejména pak si poradíme s ovladači raritních zařízení z druhé ruky.

Viry

Řešíme léčbu i prevenci virových nákaz Vašeho systému. Instalaci antivirové ochrany i vyhledání zárodků virů, které běžný antivir neodstraní

Zálohování

Obáváte se o svá data ? Zkonzultujeme s Vámi možná řešení zálohy, která následně zrealizujeme. Pomůžeme s obnovou ze zálohy. Zálohujeme Váš systém a přeneseme jej do nového počítače.

štítek autora
HTML Validátor CSS Validátor validita