Dark Side Computers

Servis hardware

interior of a computer

Opravy

Je váš počítač porouchaný ? Nefunguje ? Provedeme diagnostiku, nalezneme závadu, probereme s Vámi možnosti řešení a závadu odstraníme. U značkových sestav a notebooků je možnost opravy závislá na dostupnosti originálních náhradních dílů.

Instalace komponent

Máte nový díl, který byste chtěli přidat do Vašeho počítače ? Netroufáte si na to ? Rádi Vám komponent namontujeme a zprovozníme. Pokud máte komponent jen vybraný, můžeme jej pro Vás zakoupit a namontovat.

Upgrade

Máte pocit, že Váš počítač již tak dobře nezvládá moderní programy ? Že je slabý ? Zastaralý ? Navrhneme Vám několik variant možného upgradu. Po dohodě zakoupíme patřičné součásti a počítač upgradujeme.

Údržba

I počítač potřebuje pravidelnou údržbu. Zejména vyčištění od prachu. Vyčistíme Váš počítač bez nebezpečí poškození. Stejně tak dovedeme vyčistit i periférie, jako je například klávesnice či tiskárna.

Sítě

Navrhneme a zrealizujeme Vám domácí síť přesně podle Vašich požadavků. Natáhneme kabeláž, umístíme aktivní síťové prvky a připojíme k přípojnému místu internetu. Vše správně a bezpečně nastavíme.

Klinutím se vrátíte na hlavní stránku, nebo můžete pokračovat výběrem v menu.

štítek autora
HTML Validátor CSS Validátor validita